فارس/ فرماندار بندرماهشهر گفت: تیراندازی به سمت اتوبوس حامل کارکنان پتروشیمی تندگویان توسط یک راکب موتورسوار موضوع امنیتی نبوده و تنها به نشانه اعتراض به نرخ کرایه‌ها و نحوه پرداختی به رانندگان بوده است.

محسن بیرانوند، فرماندار ماهشهر اظهار داشت: طی چند روز اخیر رانندگان اتوبوس‌های ایاب ذهاب کارکنان شرکت‌های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در اعتراض به نرخ کرایه‌ها اقدام به تجمعات صنفی کرده بودند.
وی افزود: به دنبال این موضوع شورای ترافیک استان خوزستان به منظور یکسان سازی نرخ کرایه‌ها و نحوه پرداختی برگزار شد که در آن جلسه مقرر شد نرخ کرایه‌ها و یکسان سازی آن توسط سازمان حمل و نقل پایانه‌ها بررسی و به شورای ترافیک استان خوزستان اعلام شود.
فرماندار بندرماهشهر در ادامه با اشاره به تیراندازی روز گذشته به اتوبوس حامل کارکنان شرکت پتروشیمی تندگویان خاطرنشان کرد: روز گذشته یک راکب موتورسوار در ۲۰ کیلومتری جاده اهواز-بندرماهشهر به نشانه اعتراض به اتوبوس ایاب ذهاب کارکنان این پتروشیمی با اسلحه شکاری تیراندازی کرده است.
بیرانوند اضافه کرد: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به همراه نداشته و تنها خساراتی را به دستگاه اتوبوس وارد کرده است.
وی عنوان کرد: تلاش‌ برای شناسایی عوامل این تیراندازی ادامه دارد و به زودی دستگیر خواهند شد، موضوع یکسان سازی نرخ کرایه‌ها و نحوه پرداختی نیز در اسرع وقت مشخص خواهد شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335