مشرق/ معاون عملیات آتش نشانی مشهد از امدادرسانی گروه‌های نجات دو ایستگاه آتش نشانی مشهد به نگهبان سانحه دیده در یک پروژه ساختمانی در شرق این شهر خبر داد.

محمد جواد سبحانی، معاون عملیات آتش نشانی مشهد اظهار کرد: به دنبال تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵، مبنی بر سقوط نگهبان یک ساختمان در حال احداث بر روی میلگردهای این پروژه ساختمانی، ستاد فرماندهی بلافاصله تیم امداد و نجات ایستگاه‌های ۶ و ۲ را به محل حادثه در بلوار میرزا کوچک خان، اعزام کرد.
وی افزود: پس از رسیدن نیروهای امدادی در محل مشخص شد در حادثه مذکور، نگهبان ۲۱ ساله این پروژه در حین تردد به دلیل نامعلومی دچار حادثه شده و از ارتفاع حدودا ۱۰ متری به داخل گودبرداری سقوط کرده که متاسفانه یک عدد میلگرد به طرز دلخراشی در بدن این فرد فرو رفته و موجب مصدومیت شدید وی شده است.
معاون عملیات آتش نشانی مشهد ادامه داد: نجاتگران آتش‌نشانی با ایمن‌سازی کامل محل حادثه، ضمن رهاسازی فرد از میان میلگردها با رعایت کامل اصول ایمنی، مصدوم را روی برانکارد محکم کردند و سپس برای ادامه عملیات امدادی، این نگهبان مجروح را به تکنسین‌های اورژانس حاضر در محل تحویل دادند.
سبحانی تصریح کرد: این نگهبان جوان که از ناحیه ران پا و شکم به سختی زخمی شده بود، بلافاصله توسط آمبولانس به مرکز درمانی منتقل شد و سپس گروهی دیگران از نجاتگران آتش نشانی با حضور در بیمارستان شهید هاشمی نژاد تحت نظارت پزشکان در اتاق عمل عملیات نهایی برش زدن باقیمانده میلگرد فرو رفته در بدن این فرد را با موفقیت انجام دادند.
گفتنی است؛ این فرد برای سیر مراحل درمانی همچنان در بیمارستان بستری است و علت دقیق وقوع این حادثه برای این فرد توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید