صدا و سیما/ کارشناس هواشناسی مازندران با بیان اینکه هم اکنون آسمان استان صاف تا نیمه ابری است، گفت: از بعدازظهر چهارشنبه تا جمعه با افزایش دما احتمال وقوع بهمن و مسدود شدن جاده‌های مازندران وجود دارد.

فرجی، کارشناس هواشناسی مازندران با بیان اینکه هم اکنون آسمان استان صاف تا نیمه ابری است، اظهار کرد: از امروز تا اوایل هفته آینده بارش قابل ملاحظه‌ای در استان نخواهیم داشت.
وی افزود: از فردا بعدازظهر و شب در ارتفاعات و در ارتفاعات غربی استان شاهد افزایش ابر ، وزش باد و بارش خفیف باران خواهیم بود.
کارشناس هواشناسی مازندران با بیان اینکه هوای استان مجدداَ در روز‌های پنج شنبه و جمعه صاف خواهد شد، گفت: در این مدت شاهد افزایش ۴ تا ۸ درجه‌ای دما خواهیم بود.
فرجی ادامه داد: آسمان استان در روز‌های چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه در نواحی غربی وزش باد نسبتاَ شدید گرم جنوبی پیش بینی می‌شود.
وی بیان کرد: با افزایش دما از بعدازظهر چهارشنبه تا جمعه احتمال وقوع بهمن و انسداد جاده‌های مازندران وجود دارد.
کارشناس هواشناسی مازندران به شهروندان توصیه کرد: در این مدت از تردد و توقف غیر ضروری در راه‌های فرعی و کوهستانی و صعود به ارتفاعات استان پرهیز کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9