ایرنا/ مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: ۶۱ خانواده دارای فرزندان سه قلو و بیشتر در این استان با حمایت‌های دولت و در راستای سیاست‌های جمعیتی ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب، مشمول دریافت کمک هزینه معیشت خانواده شدند.

زهرا امینی، مدیرکل بهزیستی استان مرکزی اظهار کرد: ۴۷۳ خانواده دارای فرزند چندقلو زیر پوشش سازمان بهزیستی در استان مرکزی هستند که از این تعداد ۴۱۲ خانواده دوقلو ، ۵۷ خانواده سه قلو ،۳ خانواده چهارقلو یک خانواده پنج قلو هستند.
وی با بیان اینکه کمک هزینه خانواده‌های دارای فرزند چند قلو تا پایان ۶ سالگی پرداخت می‌شود، اظهار داشت: کلیه خانواده‌های دارای فرزند سه قلو و بالاتر فارغ از آزمون وسع، از کمک هزینه معیشت به صورت ماهانه بهره‌مند می‌شوند.
امینی افزود: خانواده‌های دارای فرزند دو قلو که در آزمون وسع در دهک یک تا سه قرار می‌گیرند هم واجد شرایط دریافت کمک هزینه معیشت مستمر ماهانه هستند.
وی اظهار داشت: خانواده‌های دارای فرزند دو قلو که در آزمون وسع در دهک چهار تا هفت قرار می‌گیرند به صورت موردی از حمایت برخوردار خواهند شد که در بهمن ماه هم ۴۰۰ هزارتومان به حساب سرپرستان خانوار آنان واریز شده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f