باشگاه خبرنگاران/ کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: از اواخر وقت فردا تا روز پنج‌شنبه به دلیل امواج ناپایداری از جو منطقه به تناوب شاهد بارش باران و برف همراه با وزش باد در سطح استان خواهیم بود.

شهناز حق‌پرست کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان کرمانشاه اظهار کرد: طبق آخرین تحلیلی که صبح امروز از نقشه‌ها داشتیم، هوای استان تا ۲۴ ساعت آینده نیمه‌ابری تا ابری در بعضی از ساعات همراه با وزش باد خواهد بود.
وی افزود: از اواخر وقت فردا تا روز پنج‌شنبه به دلیل امواج ناپایداری از جو منطقه به تناوب شاهد بارش باران همراه با وزش باد در سطح استان خواهیم بود.
کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان کرمانشاه افزود: بارش علاوه بر ارتفاعات در پاره‌ای از نقاط از نواحی سردسیر هم به شکل برف دیده خواهد شد.
حق‌پرست، سردترین نقطه استان طی ۲۴ ساعت گذشته را بخش حمیل با کمینه دمای هفت درجه سانتی‌گراد زیرصفر و گرم‌ترین نقطه استان را سومار با بیشینه دمای ۱۹ درجه سانتی‌گراد بالای صفر اعلام کرد و گفت: دمای هوای کرمانشاه در این بازده زمانی بین حداقل یک درجه زیرصفر و حداکثر ۱۳ درجه سانتی‌گراد در نوسان بوده است .همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246