باشگاه خبرنگاران/ فرماندار هشترود از رفع مشکل قطعی برق در ۴۰ روستای هشترود خبر داد.

امینیان، فرماندار هشترود از توزیع ۲۲۰۰ بسته نان و ۳۱۰ کیسه آرد برای پخت نان در ۴۶ روستای هشترود از زمان بارش برف و مسدود شدن راه‌های ارتباطی خبر داد و اظهار کرد: مشکل قطعی برق در ۴۰ روستای هشترود رفع شده است.
وی گفت: سه دستگاه لودر، پنج دستگاه بولدزر، یک دستگاه برف خور، چندین دستگاه نفر بر، یک دستگاه ماشین آرگون و تعدادی از پرسنل ارتش به همراه اعضای ستاد بحران برای کم کردن مشکلات مردم هشترود و روستا‌های تابعه به صورت شبانه روزی در تلاش هستند.
امینیان از حل مشکل قطعی برق در ۴۰ روستای هشترود خبر داد و گفت: همه ادارات در حل مشکلات به وجود آمده از بارش برف سنگین پای کار هستند و اورژانس منطقه با کمک هلال احمر و اداره راهداری توانستند سه مادر باردار، دو نفر بیمار دیالیزی و یک کودک خردسال را به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل کنند.
فرماندار هشترود بیان کرد: مشکل کمبود دارو در روستا‌هایی که راهشان مسدود شده، مشهود است، از این رو شبکه بهداشت و درمان با همکاری اداره راهداری باید اقدامات لازم را در جهت حل این مشکل و انتقال افراد مریض به بیمارستان هشترود بکنند.
امینیان با تشکر از شرکت‌های خصوصی، سازمان همیاری شهرداری‌ها و موسسه عاشورا که در این حالت فوق العاده کمک حال هشترودی‌ها هستند از سایر ادارات کل که به ماشین آلات سنگین مجهز می‌باشند خواست تا حل این مشکل همراه مردم هشترود باشند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf