سلام نو/ مسئول هیأت خانواده شهدا و ایثاگران کشور، صبح دیروز پشت چراق قرمز مورد حمله فردی ناشناس همراه با سلاح سرد قمه قرار گرفت.

داود براتی، مسئول هیأت خانواده شهدا و ایثاگران کشور صبح دیروز در نزدیک دفتر کارش مورد حمله مسلحانه یک فرد ناشناس قرار گرفت و به شدت مجروح شد.
در حالی که داود براتی، مسئول هیأت خانواده شهدا و ایثارگران سوار بر خودرو این هیأت پشت چراغ قرمز خیابان اسکندری بالاتر از کلهر ایستاده بود فردی ناشناس همراه با سلاح سرد قمه با باز کردن درب خودرو با سلاح سرد و به قصد قتل وی و زدن شاهرگ مسئول هیأت خانواده شهدا و ایثارگران به وی حمله‌ور می‌شود که به دلیل مقاومت شدید وی ضارب توانسته است وی را از ناحیه گردن، دست و ران پا به شدت مجروح کند.
به گفته شاهدان عینی در محل ضارب به سرعت به سمت خودرو حمله‌ور شده و بعد از مجروح کردن راننده به سرعت از کوچه‌های فرعی فرار کرده است.
گفتنی است، داود براتی بیش از یک دهه است که مسئول هیأت خانواده شهدا و ایثارگران بوده و در این مدت در موضوعاتی چون ساماندهی مزار شهدا از خانواده شهدا حمایت و حکم دیوان عدالت اداری را اخذ کرد که رهبر انقلاب این مهم را تأیید و ساماندهی مزار شهدا را حرکت اشتباه مسئولان دانستند.
وی همچنین در پروژه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور به ویژه در موضوع خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران فعالانه نقش‌آفرینی کرده و در بسیاری از درگیری‌های اغتشاشگران از کیان نظام دفاع کرده و در فتنه 88 نیز به درجه جانبازی نائل آمد.
مسئول هیأت خانواده شهدا و ایثارگران هم‌اکنون در بیمارستان لقمان بستری است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651