مهر/ رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: ۳۰ دوربین ثبت تخلف قبل از آغاز طرح نوروزی در محورهای مواصلاتی استان نصب می شود.

سرهنگ محمد حیدری، رئیس پلیس راه استان کرمانشاه اظهار کرد: تیم‌های مشترکی بین پلیس راه و راهداری تشکیل شده است و از محورها بازدید و نواقصات محورهای مواصلاتی استان شناسایی شد.
وی افزود: اقدامات کوتاه مدت در حال انجام است و مقاطع پرحادثه ای که در سطح محورهای استان نیاز به آشکارسازی دارد نیز شناسایی شده است.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در فرصت باقیمانده به ایام نوروز این نواقصات باید برطرف شود، بیان داشت: طرح نوروزی معمولاً از ۲۵ اسفند ماه آغاز می‌شود و تا ۱۵ فروردین ماه هم ادامه پیدا می‌کند.
سرهنگ حیدری بیان داشت: در ایام نوروز تیم‌های پلیس راه در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه افزایش پیدا خواهد کرد و از تمام ظرفیت‌های پلیس راه و تیم‌های پشتیبان کننده سایر قسمت‌های انتظامی استان نیز در این زمینه استفاده خواهیم کرد.
وی به وجود سامانه هوشمند در محورهای مواصلاتی استان اشاره کرد و گفت: تعداد ۳۰ دستگاه با دوربین فعال در قسمت‌های مختلف محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه کار گذاشته شده و با توجه به اینکه ۳۰ دستگاه دیگر در فاز دوم زیرساخت آنها آماده است و پایه آنها نیز نصب شده است، قبل از آغاز طرح نوروزی در محورهای مواصلاتی استان نصب خواهد شد.
سرهنگ حیدری عنوان کرد: با توجه به اینکه در ایام نوروز شاهد افزایش حجم تردد در محورهای استان کرمانشاه هستیم از مردم می‌خواهیم در هنگام سفر نکات ایمنی را رعایت کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246