خبر خودرو/ نماینده مردم ساوه و زرندیه اعلام کرد: در حال حاضر سود بازار خودرو فقط به دلالان می رسد و این موضوع موجب بروز فساد و رانت می شود.

محمدرضا منصوری، نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پس از تحریم ها عرضه خودرو کاهش یافت، این موضوع در کنار بازار کاذبی که از طریق سرمایه گذاری دلالان به وجود آمد و نیز بدهی های خودروسازان موجب افزایش قیمت خودرو در بازار شد که البته این وضعیت قطعا تغییر خواهد کرد.
منصوری افزود: مدیریت خودروسازان باید به نحوی باشد که سود به خود خودروساز و مصرف کننده برسد اما در حال حاضر سود در بازار خودرو فقط به دلالان می رسد و این موضوع موجب بروز فساد و رانت می شود.
وی یادآور شد: سیاست های دستوری در حوزه صنعت و بازار خودرو تا این لحظه جوابگو نبوده، سامان بخشیدن به این حوزه نیازمند مدیریتی است که به طور کامل موضوع را پیگیری کند؛ باید بازنگری هایی در حوزه فروش صورت گیرد تا خودرو به صورت معقول به دست مصرف کننده واقعی برسد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آزادسازی قیمت باید با یک کار کارشناسی و به صورت صحیح انجام شود تا سود در بازار خودرو به خودروساز و مصرف کننده واقعی و نه دلالان برسد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f