عصر تبریز/ مسئول ستاد مراسم دیدار مردم آذربایجان با رهبری معظم انقلاب، گفت: سه‌شنبه 29 بهمن هزاران نفر از مردم استان به دیدار مقام‌ معظم رهبری می‌روند.

حسن استوارآذر، مسئول ستاد مراسم دیدار مردم آذربایجان اظهار کرد: هزاران نفر از مردم آگاه و موقعیت‌شناس استان همانند سال‌های گذشته در سالروز قیام ۲۹ بهمن تبریز با رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی دیدار و با آرمان‌های امام راحل (ره) تجدید عهد می‌کنند.
وی تصریح کرد: در این دیدار اقشار مختلف مردم آذربایجا‌ن‌شرقی به همراه امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، نمایندگان مجلس، مدیران، روحانیون، دانشجویان و دانش‌آموزان از شهرها و روستاهای استان روز دوشنبه ۲۸ بهمن بعد از نماز مغرب و عشا تبریز را به مقصد تهران ترک خواهند کرد تا ۲۹ بهمن به دیدار یار و رهبر خود بروند.
استوارآذر در ادامه خاطرنشان کرد: در این دیدار سعی شده فرصت به جوان‌ها و بار اولی‌های دیدار با مقام عظمای ولایت داده شود.
وی اظهار کرد: با توجه به محدودیت فضای حسینیه حضرت امام در بیت رهبری، ۳ هزار نفر به نمایندگی از مردم آذربایجان در این دیدار حضور پیدا می‌کنند.
استوارآذر با اشاره به وضعیت جوی و راه‌های مواصلاتی خاطرنشان کرد: تدابیر لازم برای سفر ایمن، مناسب و با سلامت مسافران این دیدار اندیشیده شده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf