جماران/ مدیرکل کمیته امداد استان قم از اهدای ۱۲۰۲ کمک‌هزینه ازدواج و جهیزیه به مددجویان تحت حمایت این کمیته خبر داد.

اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم با بیان اینکه از ابتدای امسال ۱۲۰۲ کمک‌هزینه ازدواج و جهیزیه به مددجویان تحت حمایت اهدا شده است، گفت: این کمک جهیزیه و هدیه ازدواج با اعتبار ۱۳۴ میلیارد ریال تهیه شده و در اختیار آنان قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه هزینه این کار خداپسندانه از اعتبارات دولتی و کمک‌ها و صدقات مردم و خیران تأمین می‌شود، تصریح کرد: در ۱۰ ماهه امسال ۶۱ میلیارد ریال کمک‌های غیر نقدی در قالب ۲۸۰۰ قلم کالا شامل یخچال، اجاق گاز، جارو برقی و ماشین لباسشویی و ۷۳ میلیارد ریال کمک‌های نقدی از محل اعتبارات دولتی، کمک‌های مردمی و خیرین تأمین شده است.
میرشکار ضمن قدردانی از خیران، بر لزوم جذب مشارکت‌های مردمی در انجام این امر خداپسندانه تأکید کرد و گفت: امیدواریم با همکاری و مشارکت بیشتر خیران بتوانیم زمینه ازدواج جوانان تحت حمایت بسیاری را فراهم کنیم.
مدیرکل کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه در حال حاضر تعدادی نوعروس تحت حمایت در نوبت دریافت کمک هزینه جهیزیه هستند تصریح کرد: نیکوکاران محترم علاوه بر مراجعه به مراکز کمیته امداد در استان، می‌توانند از طریق درگاه #۰۲۵*۸۸۷۷* نیز کمک‌های نقدی خود را واریز کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99