کرد پرس/ رییس هیئت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آذربایجان غربی از ثبت 200 مورد تخلف انتخاباتی در استان خبر داد.

با گذشت چهار روز از شروع تبلیغات انتخاباتی در آذربایجان غربی 200 مورد تخلف انتخاباتی توسط هیئت نظارت بر انتخابات ثبت شده و رصد تخلفات همچنین توسط نیروی انتظامی و سایر مراجع ذی صلاح در حال انجام است.
به گفته قنبر کریم نژاد، رییس هیئت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آذربایجان غربی؛ تخلفاتی همچون تبلیغات غیر از محل‌های تعیین شده در سطح شهر، تخریب کاندیداها توسط یکدیگر به خصوص در فضای مجازی، چاپ و توزیع پوسترها بزرگ‌تر از سایز ارائه شده بیشترین مورادی بوده که تاکنون در استان گزارش شده است.
وی افزود: شعبات ویژه رسیدگی بر تخلفات انتخاباتی در دادگستری‌های هر شهر تشکیل شده است.
بد اخلاقی های تبلیغاتی از روز اول در حوزه ارومیه گزارش شد و فرماندار ارومیه هم منتقد وضع موجود شد و نامزدهای مجلس یازدهم در ارومیه طی نخستین شب و روز مهلت قانونی تبلیغات ضمن بی‌توجهی به برنامه‌ریزی مجریان انتخابات، به چسباندن پوسترهای خود روی در و دیوار و هر جای ممکن شهر اقدام کردند.
این در حالی بود که مجریان انتخابات در ارومیه از ایجاد مکان های مشخص در ۶۵ نقطه شهر برای چسباندن اقلام تبلیغاتی خبر داده بود، برخی از نامزدها به چسباندن تبلیغات محیطی روی دیوارها، تیرهای برق، جدول کنار خیابان‌ها و غیره اقدام کرده‌اند. از این روی فرماندار ارومیه اعلام کرد: برای همه متخلفان پرونده قضایی تشکیل می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b