فارس/ شهردار مشهد با انتشار مطلبی در صفحه شخصی اینستاگرام خود از انصراف در انتخابات فدراسیون فوتبال خبر داد.

محمدرضا کلائی در این باره نوشت:
«سلام به همشهریان عزیزم؛ انصافاً زمانی که تصمیم به ثبت نام برای ریاست فدراسیون فوتبال گرفتم تا شاید بتوانم گره کور موجود در فوتبال، که از جنس ساختار و اقتصاد است را به کمک اهالی آن باز کنم، انتظار نداشتم در این چند روز تا این حد مورد لطف شما قرار بگیرم، لطفی که از جنس حمایت و برخی نیز گلایه بود، از این بابت بسیار ممنونم.
باور دارم در این ۱۵ ماه، هنوز خدمتی درخور شأن و جایگاه زائران و مجاوران امام مهربانی‌ها انجام نداده‌ام و اگر اندک خدمتی نیز بوده با همت و تلاش خالصانه همکارانم در مدیریت شهری به سرانجام رسیده است.
خاضعانه متعجب و شرمنده از حجم اظهار لطف و محبت یکایک شما عزیزان هستم، از مهندس رزم حسینی استاندار محترم خراسان رضوی و همه مدیران ارشد و مؤثر شهر و استان که اصرار بر ادامه خدمتم داشتند سپاسگزارم.
از این همدلی بی‌سابقه در شهر مشهد که سرمایه‌ای بی‌نظیر می‌باشد خوشحالم و بر خود می‌بالم، سرمایه‌ای که باعث شده تا این کلان شهر در بسیاری از شاخص‌ها اکنون در کشور ممتاز باشد و در رتبه نخست میان تمامی کلانشهرها قرار بگیرد.
انشاءالله با استعانت از حضرت رضا علیه السلام و کمک دلسوزان در شورای اسلامی شهر و همکاران فداکارم که دل در گرو پیشرفت مشهد دارند تا آخرین لحظه در آبادانی مشهدی که دوستش دارم شب و روز نخواهم داشت.
خداوند متعال را شاکرم که در هر مقطع از زندگی و به‌ویژه در این مقطع واقعیت‌های مهمی درباره افراد و جامعه به من آموخت.
مشهد با این لطف و همدلی اهالی‌اش از همیشه برایم دوست داشتنی‌تر شده و خوشحالم که از اول شعارم این بوده است: #من_مشهد_را_دوست_دارم »همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید