باشگاه خبرنگاران/ فهرست نفراتی که به مرحله بررسی تعیین صلاحیت‌ها رسیدند، با پُر نشدن معرفی‌نامه برای سه نامزد ریاست فدراسیون فوتبال از سوی اعضای مجمع مشخص شد.

یکشنبه، آخرین فرصت ثبت‌نام کنندگان حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال برای ارائه معرفی نامه از سوی اعضای مجمع بود.
بر همین اساس افرادی که قصد حضور در انتخابات ریاست را داشته باشند باید معرفی‌نامه با امضاء ۱۰ عضو مجمع را به فدراسیون ارائه می‌کردند که تا پایان وقت اداری محمدحسین قریب، حبیب کاشانی، مهدی محمدنبی، هدایت‌الله ممبینی، حیدر بهاروند و عباس صوفی این فرم‌ها را تحویل دادند.
امیر مسعود هراتیان، رئیس هیئت فوتبال اصفهان؛ محمدرضا کلایی، شهردار مشهد و محمدرضا جلالی، معاون فرهنگی فدراسیون فوتبال در زمان محمد دادکان نتوانستند این فرم‌ها را ارائه کنند و به همین دلیل شانس رقابت در عرصه انتخابات را از دست دادند.
از امروز هیئت سه نفره رسیدگی به صلاحیت‌های نامزد‌های باقی مانده فدراسیون شامل ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی؛ سمیعی، مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان و صفی‌الله فغان‌پور، مسئول امور حقوقی و قرارداد‌های فدراسیون فوتبال کار خود را برای ارزیابی صلاحیت نفرات باقی‌مانده برای پست ریاست و هیئت رئیسه آغاز می‌کنند.
مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال ۲۵ اسفند برگزار می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651