باشگاه خبرنگاران/ با تلاش و پیگیری کارآگاهان پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان شرور و قاتل مسلح تحت تعقیب، به دام افتاد.

محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در پی اخبار واصله، مبنی بر اینکه قاتل و سارق مسلح فراری و تحت تعقیب مراجع قضایی استان از طریق مرز‌های شرقی، وارد کشور شده است، موضوع دستگیری او به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
او افزود: این شرور تحت تعقیب، با هدایت و رهبری چند باند حرفه‌ای سرقت، چندین فقره سرقت مسلحانه خودرو و احشام را در سطح استان مرتکب شده بود و علاوه بر به قتل رساند یک چوپان در حین ارتکاب به یک فقره سرقت مسلحانه احشام، در درگیری مسلحانه با مأموران نیروی انتظامی نیز، یکی از مأموران جان برکف ناجا را با شلیک گلوله مجروح ساخته بود.
این مقام ارشد انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی از همان آغاز فعالیت مجرمانه این فرد در صدد دستگیری او بودند، ولی این شرور به محض اطلاع از تحت تعقیب بودنش به کشور پاکستان متواری شده بود.
قنبری بیان داشت: تلاش مأموران برای دستگیری این شرور ۲۶ ساله ادامه داشت تا اینکه چند روز قبل اخباری مبنی بر حضور مجدد او در سطح استان و اختفاء او در شهرستان زاهدان به دست آمد.
او تصریح کرد: پس از وصول این خبر، بلافاصله تیمی از مأموران مجرب پلیس آگاهی استان، با انجام اقدامات تخصصی موفق شدند مخفیگاه این شرور مسلح را در یکی از محلات شهر زاهدان شناسایی کنند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: سرانجام صبح امروز مأموران طی یک عملیات ضربتی با ورود به مخفیگاه این شرور موفق شدند و او را به همراه یکی از همدستانش دستگیر کنند.
قنبری با اشاره به توقیف یک دستگاه خودروی پژو پارس و کشف یک قبضه کلت کمری و تعدادی مهمات در این عملیات، تصریح کرد: این شرور مسلح و همدستش با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c