فارس/ بیمارستان کامکار قم دانشگاه علوم پزشکی قم با صدور اطلاعیه‌ای، از نبود هیچ شواهدی مبنی بر ابتلا به بیماری کرونا در دو بیمار فوتی این بیمارستان خبر داد.

در پی فوت دو بیمار در بیمارستان کامکار قم دانشگاه علوم پزشکی قم با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هیچ شواهدی مبنی بر ابتلا به بیماری کرونا در این دو نفر دیده نشده است.
در اطلاعیه علوم پزشکی قم آمده است: به دنبال فوت دو بیمار با عوارض تنفسی در یکی از مراکز درمانی قم، به استحضار می‌رساند تاکنون هیچ گونه شواهدی تشخیصی مبنی بر ابتلا به بیماری کرونا دیده نشده است.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: ضمنا دو بیمار فوت شده هیچ‌گونه مسافرت خارج از کشور یا تماس مشکوکی نداشته‌اند.
در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: شایان ذکر است، تمامی مراکز درمانی استان در آماده‌باش کامل به سر برده و جای نگرانی از سوی همشهریان نیست.
در این اطلاعیه خاطرنشان شده است: ضمن تکذیب کلیپ منتشره در فضای مجازی، همانگونه که مسولان وزارت بهداشت و درمان و رییس دانشگاه علوم پزشکی قم اشاره کرده است، به اطلاع مردم عزیز استان قم می‌رسانیم تاکنون هیچ مورد مثبت کرونا مشاهده نشده است.
در پایان این اطلاعیه افزوده شده است: رعایت اصول بهداشتی و شستشوی دست از جمله مسائلی مورد تاکید است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99