ایرنا/ مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان گفت: ۱۲ نفر در این استان از ابتدای فروردین تا پایان آذر امسال در اثر غرق‌شدگی جان‌ باختند.

مهدی نوروزی، مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان اظهار داشت: سال گذشته در مدت ۹ ماه (از ابتدای فروردین تا پایان آذر) ۲ نفر بر اثر غرق شدگی در استان سمنان جان‌ باختند که امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته غرق‌شدگی افزایش یافت.
وی ادامه داد: از ابتدای فروردین تا پایان آذر امسال یک نفر در سمنان، چهار نفر در شاهرود، یک نفر در دامغان و ۶ نفر در گرمسار بر اثر غرق شدگی جان باختند.
مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان خاطرنشان کرد: ۲ مورد غرق شدگی در سال گذشته بازه زمانی ۹ ماه مربوط به شهرستان‌های دامغان و گرمسار بوده است.
وی تصریح کرد: از ابتدای فروردین تا پایان آذر امسال ۱۵هزار و ۶۸ مورد معاینه بالینی در پزشکی قانونی استان سمنان ثبت شده که نسبت به سال گذشته در مدت مشابه مراجعات کاهش یافته است.
نوروزی یادآور شد: بیشتریم مراجعات برای معاینات بالینی به پزشکی قانونی مربوط به شهرستان شاهرود و کمترین مراجعات برای معاینات بالینی مربوط به شهرستان مهدیشهر است.
مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان اظهار داشت: اداره پزشکی قانونی مهدیشهر امسال به بهره‌برداری رسیده است و صرفا معاینات بالینی در این مرکز انجام می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: از ابتدای فروردین تا پایان آذر امسال ۵۲۹ جسد و سال گذشته در مدت مشابه ۴۸۶ جسد در پزشکی قانونی استان سمنان مورد معاینه قرار گرفت.
مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان یادآور شد: از ابتدای فروردین تا پایان آذر امسال ۱۹۸ جسد در سمنان، ۱۵۸ جسد در شاهرود، ۸۸ جسد در دامغان و ۸۵ جسد در گرمسار مورد معاینات پزشکی قانونی قرار گرفت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c