خبرگزاری دانا/ مسئول ایستگاه آتش نشانی دهستان باسفر رشتخوار گفت: بر اثر آتش سوزی بعد از ظهر روز گذشته در انبار پنبه مزرعه آستان قدس رشتخوار، بیش از 50 درصد از پنبه های موجود در انبار در آتش سوزی از بین رفت.

مجید عارفی مسئول ایستگاه آتش نشانی دهستان باسفر رشتخوار در رابطه با حادثه آتش سوزی روز گذشته در انبار پنبه مزرعه آستان قدس رضوی رشتخوار، اظهار کرد: بر اثر آتش سوزی بعد از ظهر روز گذشته در انبار پنبه مزرعه آستان قدس رشتخوار، بیش از 50 درصد از پنبه های موجود در انبار در آتش سوزی از بین رفت.
وی در تشریح این خبر با اشاره به اینکه عملیات فوق از ساعت 9 صبح آغاز و حدود 5 ساعت به طول آنجامید، افزود: حدود 140 تن پنبه در این انبار در حال نگهداری بوده که با تلاش آتش‌نشانان به دیگر قسمت های انبار خوشبختانه خسارتی وارد نشده است.
عارفی با اشاره به گستردگی این آتش سوزی از حضور عوامل آتش نشانی رشتخوار و تربت حیدریه در محل حادثه خبر داد و یادآور شد: در این عملیات حدود 50 هزار لیتر آب مصرف شد، که خوشبختانه بدلیل وجود مخزن آبگیری در نزدیکی محل حادثه مشکل کمبود آب جهت اطفاء حریق وجود نداشت.
مسئول ایستگاه آتش نشانی دهستان باسفر رشتخوار در رابطه با علت این حادثه گفت: تاکنون دلیل آتش سوزی در انبار نامشخص و موضوع جهت اعلام نهایی در حال بررسی است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید