ایرنا/ کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد برای روز جمعه آسمان استان را صاف تا کمی ابری، در پاره‌ای از مناطق با مه صبحگاهی پیش‌بینی کرد.

ولی بهره‌مند، کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با ورود سامانه بارشی جدید به جو استان از اواخر روز چهارشنبه، افزایش ابر، بارش باران، همراه با رعد و برق و وزش شدید باد و در پاره‌ای مناطق به ویژه مناطق کوهستانی و سردسیری بارش برف، اختلال در تردد جاده‌ای و کوهستانی و لغزندگی جاده‌ها پیش‌بینی می‌شود.
بهره‌مند اظهار داشت: با بررسی آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، روز جمعه آسمان استان صاف تا کمی ابری، در پاره‌ای از مناطق مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.
وی اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر ورود سامانه بارشی جدید به جو استان از پایان روز چهارشنبه است که زمان آغاز فعالیت آن از بامداد پنجشنبه خواهد بود.
وی افزود: منطقه اثر این سامانه تمام مناطق استان به ویژه مناطق سردسیری است.
کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: احتمال گرفتگی معابر، سیلابی شدن رودخانه‌ها، لغزندگی و کاهش دیددر محورهای مواصلاتی و اختلال در تردد جاده‌ای و کوهستانی بر اثر بارش برف وجود دارد.
وی از هم‌استانی‌ها خواست از صعود به ارتفاعات به سبب احتمال برخورد صاعقه خودداری کنند و از ترددهای غیر ضروری به ویژه در محورهای مواصلاتی و جاده‌های کوهستانی بپرهیزند.
بهره‌مند بیان کرد: سی‌سخت با ۲ درجه و لیکک ۲۱.۸ درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط استان در ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277