خلیج فارس/ هواشناسی استان بوشهر از وزش باد شدید جنوبی و تلاطم خلیج فارس از عصر فردا خبر داده است.

زهرا راستگو، رئیس گروه پیش بینی و صدور هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر اظهار کرد: با توجه به افزایش ناپایداری‌های جوی و دریایی و به سبب وزش باد شدید جنوبی، از عصر فردا تا اواسط جمعه، خلیج فارس و سواحل استان به تناوب مواج خواهد بود.
راستگو افزود: پیش بینی می‌شود در ساعاتی از پنجشنبه سرعت باد به بیش از ۶۰ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا به بیش از ۲.۵ متر برسد.
او ادامه داد: جمعه اگرچه از تلاطم دریا در سواحل شمالی و مرکزی کاسته می‌شود؛ اما سواحل جنوبی استان به سبب وزش باد به نسبت شدید شمال غربی همچنان مواج خواهد بود.
رئیس گروه پیش بینی و صدور هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: وزش باد گاهی همراه با گرد و خاک و کاهش موقت دید افقی خواهد بود.
راستگو توصیه کرد: در این مدت به سبب وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج از تردد‌های دریایی خودداری شود.
او همچنین با اشاره به اینکه روند افزایش دمای هوا تا اوایل پنجشنبه در استان ادامه دارد، افزود: همچنین از عصر چهارشنبه و روز پنجشنبه ضمن افزایش ابر، وقوع رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق و وزش تندباد لحظه‌ای پیش بینی می‌شود و احتمال بارش تگرگ در برخی نقاط مستعد هم وجود دارد.
رئیس گروه پیش بینی و صدور هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۶:۴۶، جزر دریا ساعت ۰۷:۲۶ و مد دوم ساعت ۱۶:۱۲ خواهد بود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22