ورزش 3/ سپاهان که در دیدار اول برابر العین با چهار گل به برتری رسیده بود، در دومین دیدار عملکرد خوبی نداشت و با سه گل مغلوب حریف قدرتمند قطری‌اش شد.

تساوی السد و النصر در روز اول بازی ها که دو تیم مدعی گروه سوم مسابقات، موسوم به گروه مرگ به شمار می رفتند، سبب شده بود تا این دو تیم با تمام توان خودشان را برای بازی دوم آماده کنند. پیش از اینکه سپاهان سه مرتبه دروازه خودش را مقابل مهاجمان زهردار السد باز شده ببیند، شاگردان روی ویتوریا در شهر العین دومین شکست مسابقات را به این تیم با نتیجه دو بر یک به این تیم اماراتی تحمیل کرده بودند.
شاگردان امیرقلعه نویی نمایش امیدوارکننده ای در نیمه دیدار با السد داشتند، ولی در نیمه دوم برخلاف پیش بینی هایی که مربیان پرتغالی این تیم می کردند، ابتدا روی همکاری بغداد بونجاح و اکرم عفیف دروازه پیام نیازمند باز شد تا کار در ورزشگاه جاسم بن حمد دشوار شود.
پس از دریافت این گل، سپاهان برای زدن گل تساوی پیش کشید، ولی بازیکنان این تیم در حملات، زهر کافی را نداشتند و باز هم روی یک پاس از بونجاح و ضربه رباح ماجری حسن الهیدوس به گل دوم در دقیقه 72 رسیدند.
بازی برای سپاهان به نظر می رسید که تمام شده باشد، چراکه تعویض های امیرقلعه نویی هم جواب نداده بود و آخرین تعویض این تیم هم که به محسن الغسانی اختصاص پیدا کرد، جواب نداد و در دقیقه 78 روی حرکت سریع و تکنیکی اکرم عفیف مرد سال قاره آسیا، گل سوم بازی باز هم توسط حسن الهیدوس به ثمر رسید تا طلایی پوشان فوتبال ایران که امید زیادی به درخشش آنها بسته بودیم، دست خالی و با یک شکست سنگین قطر را پس از نزدیک به یک هفته اقامت ترک کنند.
با نتایجی که در هفته سوم به دست آمد دو تیم السد و النصر با چهار امتیاز به ترتیب رتبه های اول و دوم را در گروه سوم به خود اختصاص دادند و سپاهان و العین هم با سه و صفر امتیاز رتبه های سوم و چهارم را در اختیار گرفتند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18