ایسنا/ جانشین انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از وقوع یک فقره نزاع دسته‌جمعی در شعبه اخذ رای توسط هواداران دو تن از کاندیداها در یکی از مدارس واقع در شرف‌آباد یاسوج خبر داد.

سرهنگ کیقباد مصطفایی، جانشین انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت : در ساعت حدود ۲۰ و ۲۷ دقیقه امروز و در پی اعلام به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع دسته‌جمعی در شعبه اخذ رای توسط هواداران دو تن از کاندیداها در یکی از مدارس واقع در شرف‌آباد یاسوج، بلافاصله ماموران پلیس وارد عمل شدند.
مصطفایی افزود: با حضور به موقع و مقتدرانه پلیس در صحنه درگیری، تعداد دو نفر از افراد شرکت‌کننده در این نزاع دستگیر و چند نفر از آنها با توجه به تاریک بودن هوا، از صحنه متواری شدند.
وی اظهار کرد: در فضای مجازی شایعاتی مبنی بر کشته و زخمی شدن افرادی در پی وقوع این نزاع در حال انتشار است که پلیس استان قویا این موضوع را تکذیب می‌کند.
این مقام انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اقدامات کنترلی توسط پلیس و دعوت به آرامش برای جلوگیری از تشدید درگیری و اعتماد به پلیس و دستگاه قضایی برای شناسایی و دستگیری دیگر عاملان این واقعه انجام شد که خوشبختانه شاهد همکاری بسیار خوب شهروندان با پلیس بودیم.



همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277