فارس/ یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی وزارت کشور اعلام نشده است.

نتایج انتخابات در استان تهران:
در حوزه پاکدشت فرهاد بشیری نفر اول رقابت‌ها و پس از وی محمود مظفر دوم است.
ورامین‌، قرچک و پیشوا: حسین نوش آبادی پیشتاز است، محمد هداوندخانی در رتبه دوم است و مجید شصتی نیز نفر سوم آرا مردم است.
دماوند و فیروزکوه، سیداحمد رسولی‌نژاد پیشتاز است و شاهرخ رامین در رتبه دوم است و مصطفی خانزادی در رتبه سوم است.
رباط‌کریم و بهارستان: حسن نوروزی
شهریار، قدس و ملارد: حسین حق‌وردی

نتایج انتخابات در استان قم:
احمد امیرآبادی فراهانی
حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری
علیرضا زاکانی
موسی‌پور و حسینیان در رده‌های بعدی قرار دارند.

نتایج انتخابات در استان گیلان:
در تالش، ماسال و رضوانشهر شکری در صدر شمارش آرای اولیه است.
رشت: جبار کوچکی‌نژاد پیشتاز است، عظمتی و آقازاده نفرات بعدی
آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر: رمضانی در صدر شمارش آراست و ریحانه احمدی نفر دوم
بندرانزلی: احمد دنیامالی پیشتاز است، حسن خسته بند نفر دوم
شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل: زبیح نیکفر پیشتاز و فرخی نفر دوم
صومعه سرا: دلخوش پیشتاز است، رنجبر نفر دوم
فومن و شفت: بهروزی‌فر پیشتاز است، عاشوری نفر دوم
رودسر و املش: عباسی پیشتاز است، صفری نفر دوم
لنگرود: لاهوتی پیشتاز است، محمد نژاد نفر دوم
رودبار: چگینی پیشتاز است، بابایی نفر دوم

نتایج انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد:
کهگیلویه: محمد موحد
بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر
گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون

نتایج انتخابات در استان قزوین:
قزوین آبیک و البرز: به ترتیب فاطمه محمدبیگی(شورای ائتلاف)، لطف الله سیاهکلی(ائتلاف)، داوود محمدی(مستقل) و سالار قاسمی(اصلاح‌طلب)
بوئین زهرا و آوج: به ترتیب روح الله عباسپور(ائتلاف)، رضا آقاعلیخانی(اصلاح‌طلب) و روح الله بابایی صالح
تاکستان: رجب رحمانی(اصولگرا) پیشتاز است و به ترتیب امیر طاهرخانی(اصلاح طلب) و عباس بیگدلی(اصولگرا)

تایج انتخابات در استان مازندران:
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد: سیدشمی‌الدین حسینی ائتلاف
نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی ائتلاف پیشتاز است، بعد از وی ولی الله فرزانه قرار دارد.
آمل: رضا حاجی‌پور اصولگرا
بهشهر، نکا و گلوگاه: غلامرضا شریعتی ائتلاف
قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی: کمال علیپور و کیوان مرادیان دو نامزد اصولگرا به ترتیب بیشترین آرا را کسب کردند
بابلسر: علی‌اصغر باقرزاده ائتلاف
بابل: به ترتیب حسن حسن نتایج، مهدی سعادتی و علی‌ کریمی‌فیروزجاه
نوشهر، چالوس و عباس‌آباد: تا این لحظه رقابت بین اسحاق صلاحی کجور و محسنی‌بندپی تنگاتنگ است.
ساری و میاندورود: تا این لحظه محسن زارعی، عالیه زمانی و علی بابایی‌کارنامی رقابت تنگاتنگی دارند.

نتایج انتخابات در استان گلستان:
گرگان و آق‎قلا: سنگ درینی (اصولگرا)
علی‎‎آباد کتول: رحمت نوروزی (اصولگرا)
کردکوی، بندرگز، بندر ترکمن و گمیشان: جلال ایری (مستقل)
رامیان و آزادشهر: کوهساری (اصلاح طلب)