مهر/ پس از پایان رای گیری و آغاز شمارش آرای انتخابات مجلس در فارس منابع غیر رسمی نسبت به ارائه اسامی پیشتازان حوزه های انتخابیه اقدام کردند.

بر اساس اخبار اولیه از شمارش آرای مأخوذه از مردم و اعلام برخی از منابع غیر رسمی در تعدادی از حوزه‌های انتخابیه استان فارس اسامی پیشتازان منتشر شده است.
در حوزه انتخابیه شیراز و زرقان بر اساس آمار اولیه و منابع غیر رسمی علیرضا پاک فطرت، محمدرضا محمدی کشکولی، جعفر قادری و ابراهیم عزیزی چهار نماینده‌ای هستند که تاکنون بیشترین آرا را کسب کرده‌اند.
بر اساس این آمار در حوزه انتخابیه سروستان و خرامه و کوار عبدالعلی رحیمی مظفری در صدر آرای شمارش شده قرار دارد. در حوزه انتخابیه جهرم و خفر نیز دکتر رضایی کوچی و در حوزه انتخابیه بوانات و آباده نیز رحیم زارع پیشتاز هستند.
در حوزه انتخابیه لامرد و مرد رقابت میان محسن علوی و سید موسی موسوی پایاپای در حال دنبال است. در حوزه انتخابیه فیروز آباد، فراشبند و قیر و کارزین میر محمد مهدی فروردین در رقابت با سایر کاندیداها پیش است.
بر اساس این آمارها در حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت نیز محمد جواد عسکری و در حوزه انتخابیه فسا نیز حجت الله فیروزی پیشتاز هستند.
همچنین فرهاد طهماسبی از حوزه نی ریز و استهبان نیز در صدر آرای شمارش شده تاکنون قرار دارد.
این نتایج غیررسمی بوده و همچنان قطعی نشده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913