صدا و سیما/ کارشناس هواشناسی مازندران از پیش‌بینی آسمانی صاف و نیمه ابری همراه با افزایش دما و وزش باد نسبتا شدید برای استان خبر داد.

فرجی، کارشناس هواشناسی مازندران گفت: آسمان مازندران از امروز تا اواسط فردا با شکل‌گیری جریانات جنوبی در مناطق جلگه‌ای ابری و مه آلود و در ارتفاعات صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس هواشناسی در خصوص افزایش دما به شهروندان توصیه کرد از روشن کردن آتش در مراتع و جنگل‌ها پرهیز و همچنین از خاموش شدن آتش قبل از ترک جنگل اطمینان حاصل کنند.
فرجی با اشاره به ورود سامانه جدید از روز سه شنبه در استان، افزود: از اواخر روز سه شنبه تا اواخر وقت چهار شنبه ۷ اسفند در سطح استان شاهد بارش باران، برف، کاهش دما و وزش باد خواهیم بود.
وی گفت: با نفوذ این توده به استان شاهد بارش باران وبرف، کاهش محسوس دما (مجموعا بین ۱۰ تا ۱۵ درجه) و وزش باد شدید سردشمالی در استان خواهیم بود.
کارشناس هواشناسی مازندران ادامه داد: لغزندگی جاده‌ها، کولاک برف، کاهش دید و اختلال در تردد دور از انتظار نیست.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9