ایرنا/ معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه ۱۵ هزار ماسک امروز دوشنبه وارد مراکز عرضه و داروخانه‌های استان فارس می‌شود، از فعالیت کارخانه‌های تولیدی به صورت ۲۴ ساعته خبر داد.

محمدجواد خشنود، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه ۱۵ هزار ماسک امروز دوشنبه وارد مراکز عرضه و داروخانه‌های استان فارس می‌شود گفت: کارخانه‌های تولیدی ماسک در این استان به صورت ۲۴ ساعته و در سه نوبت کاری در حال تولید ماسک هستند.
خشنود با اعلام اینکه توزیع ماسک در سطح استان فارس از دیروز یکشنبه آغاز شده افزود: مایع ضد عفونی کننده سطوح و الکل نیز در سطح انبوه در حال تولید و توزیع است.
در این نشست آخرین اقدامات حوزه سلامت فارس در مقابله با ویروس کرونا بررسی و گزارشی از روند تهیه ماسک و وسایل پیشگیرانه در مراکز درمانی و آموزشی استان فارس ارایه شد.
مهرزاد لطفی، رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این نشست روند پیگیری مصوبات نشست‌های پیشین در حوزه معاونت های درمان، بهداشت، غذا و دارو، آموزشی و حراست دانشگاه را بررسی کرد و از اعضای کارگروه‌های پیشگیری و شناسایی، مراقبت و درمان، پشتیبانی، مستندسازی و اطلاع‌رسانی عمومی خواست تا ضمن رعایت دستورالعمل‌ها، نسبت به اجرای صحیح مصوبات این نشست، پیگیری لازم صورت گیرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913