ایرنا/ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: عرضه ماسک به قیمت مصوب ۴۱۰ تومان هفته آینده وارد بازار می شود.

محمدرضا صفی خانی، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان اظهار کرد:‌ با توجه به توافق های انجام شده میان وزارت صنعت، معدن و تجارت و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی توزیع ماسک معمولی و فیلتر دار تنها از طریق وزارت بهداشت انجام خواهد شد.
صفی خانی اظهار داشت: اکنون واحدهای تولید ماسک به صورت سه شیفته فعال شده اند که پس از رسیدن تولید این واحدها به حد نصاب و دپوی سازماندهی شده، به وزارت بهداشت تحویل شده تا ماسک های معمولی را با قیمت مصوب هر عدد ۴۱۰ تومان به مردم عرضه کند.
وی تصریح کرد: نظارت بر توزیع این ماسک ها و شرایط تعادلی بازار نیز بر عهده بازرسان سازمان صمت و نهادهای مربوطه می باشد تا با انجام گشت های مشترک از هرگونه قانون شکنی در بازار توزیع ماسک جلوگیری شود.
صفی خانی تاکید کرد: هرگونه اقدامی خارج از این روند قاچاق خواهد بود و با متخلفان برخورد جدی می شود.
امروز دوشنبه ۳۰ هزار عدد ژل ضد عفونی کننده برای مقابله با کرونا ویروس توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان به دانشگاه علوم پزشکی استان تحویل شد.
همچنین سه کارخانه تولید الکل استان نیز بر حسب نیاز سه شیفته فعال هستند و پیش بینی می شود با همکاری مردم و توزیع مناسب این اقلام، بازار الکل و ژل در استان به زودی سامان یابد که در این راستا به تمامی داروخانه ها و واحدهای تولید الکل و ژل استان اعلام شده تمامی موجودی خود را تا پایان هفته جاری عرضه کنند.
تاکنون موردی از ابتلا به کرونا ویروس در لرستان تایید نشده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9