شبستان/ مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان از تعطیلی تمامی مدارس استان گلستان تا پایان هفته جاری براساس تصمیم کمیته سلامت خبر داد.

احسان گوهری‌راد، مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: با تصمیم کمیته سلامت استان گلستان و موافقت استاندار تمامی مدارس استان در تمامی دوره‌های تحصیلی تا پایان هفته جاری تعطیل اعلام شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان ادامه داد: همچنین براساس تصمیم کمیته سلامت استان گلستان مراکز پیش‌دبستانی، آموزشگاه‌های علمی آزاد و زبان خارجه نیز تا پایان هفته تعطیل شدند.
وی بیان کرد: برای تعطیلی مدارس نیاز به نظر کارشناسی کارگروه سلامت و موافقت استاندار دارد و آموزش و پرورش به تنهایی امکان تعطیلی مدارس را ندارد.
گوهری‌راد در پاسخ به این پرسش که ممکن است تعطیلی مدارس گلستان مجدد تداوم یابد، تصریح کرد: این مسئله هنوز مشخص نیست و ادامه تعطیلی به شرایط آینده و نظر کمیته سلامت استان گلستان بستگی دارد.
گفتنی است، پیش از این نیز با نظر کمیته سلامت مدارس استان گلستان به منظور پیشگیری از کروناویروس در روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل اعلام شده بود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید