سایت خبری اهل کاشانم/ معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه تا پایان هفته مشکل کمبود ماسک و محلول های ضدعفونی در منطقه کاشان حل خواهد شد، گفت: از روز یکشنبه روزانه 20 هزار ماسک برای عرضه عمومی به داروخانه های شهرستان های کاشان و آران و بیدگل تحویل داده شده است.

محسن تقی زاده، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار کرد: یک شرکت تولیدکننده ماسک موظف شده است محصولات خود را ابتدا در حوزه بهداشت منطقه کاشان توزیع کند؛ شهروندان می تواند با مراجعه به داروخانه ها بین سه الی پنج ماسک برای مصارف شخصی به قیمت هر عدد ۵۰۰ تومان خریداری کنند.
وی یادآور شد: ماسک و محلول های ضدعفونی کننده چون کالای مصرفی نبود با انتشار خبر شیوع ویروس کرونا با افزایش تقاضای شهروندان در منطقه دچار کمبود شد.
تقی زاده تصریح کرد: در بیمارستان های تحت پوشش خود مانند بهشتی و نقوی ماسک و محلول ضدعفونی کننده به اندازه کافی تامین و ذخیره شده است و مشکلی بابت این موضوع نداریم.
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای رفع کمبود محلول ضدعفونی کننده، گفت: یکی از شرکت های منطقه روزی ۵ هزار محلول ضدعفونی کننده برای عرضه در کاشان و آران وبیدگل تولید خواهد کرد و این رقم تا دو روز آینده به تولید ۱۰ هزار محلول در روز خواهد رسید.
تقی زاده خاطرنشان کرد: برنامه های بازرسی دانشگاه علوم پزشکی کاشان و اداره تعزیرات در داروخانه های منطقه روزانه انجام می شود و شهروندان می توانند گزارش ها و شکایات خود را با شماره تماس ۱۹۰ اعلام کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18