ایرنا/ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: برای پیشگیری از شیوع کرونا برپایی نمایشگاه‌های فروش بهاره در استان لغو شد.

بهنام شهدی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی اظهار کرد: با توجه به اخطار وزارت بهداشت مبنی بر جلوگیری از هرگونه تجمع انسانی که ممکن است باعث اشاعه و گسترش کرونا ویروس شود، مدیران و مسئولان و آحاد مختلف مردم باید از هرگونه نشست یا برنامه‌ای که منجر به تجمع انسانی شود، خودداری کنند.
وی ادامه داد: بنابراین با برگزار نکردن نمایشگاه فروش بهاره در تلاش هستیم ضمن رعایت موارد بهداشتی بتوانیم با بسیج تمامی امکانات اقدامات لازم را به منظور جلوگیری از توسعه و گسترش این بیماری انجام دهیم.
وی اضافه کرد: با توجه به لغو نمایشگاه های فروش بهاره در استان بازرسان صنعت و معدن استان باید نظارت های خود بر عرضه مواد و کالاهای مورد نیاز مردم افزایش داده و قیمت کالاها را کنترل کنند.
شهدی با بیان اینکه نظارت بر عرضه و قیمت کالاها در بازار استان تشدید می شود، اضافه کرد: با توجه به نزدیکی عید نوروز برخی افراد از این فرصت استفاده کرده و در عرضه برخی از کالاهای مورد نیاز مردم خلل وارد می‌کنند که با این افراد برخورد جدی می‌شود.
شهدی گفت: با تعدادی از تولیدکنندگان آذربایجان‌غربی هماهنگی‌های لازم برای تولید محصولات ضدعفونی در خصوص کرونا انجام شده و این کارخانجات به صورت چند شیفت این محصولات را تولید می‌کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی افزود: با متخلفان در زمینه احتکار و گرانفروشی محصولات ضدعفونی و بهداشتی مورد نیاز مردم استان نیز به شدت برخورد خواهیم کرد و اغماضی در این خصوص نداریم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b