فارس/ سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری از جانمایی چند پایانه اتوبوس برای پنجشنبه و جمعه آخر سال در همدان خبر داد

سیدمحمد پوروخشوری، سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری با اشاره به ماه پایانی سال و افزایش ترافیک سطح شهر به خاطر خریدهای مردم برای نوروز اظهار کرد: در این ایام تمام ناوگان عمومی همدان مانند سال‌های گذشته به مردم خدمات ارائه خواهند داد.
وی با بیان اینکه در جمعه و پنجشنبه آخر سال نیز با تمام توان خدمات‌رسانی خواهد شد تا مردم دسترسی بهتری به حضور در باغ بهشت داشته باشند گفت: در این روزها مردم تا جایی که امکان دارد از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و چند پایانه نیز مانند سال‌های گذشته تعبیه خواهیم کرد تا از همانجا به باغ بهشت نزدیک شوند.
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گفت: به دنبال این هستیم تعدادی از اتوبوس‌هایی که فعلا متوقف شده‌اند را وارد چرخه کنیم و خدمات بهتری طبق نیاز مردم ارائه شود.
وی افزود: شهروندان با زمان‌بندی مناسب خریدهای خود را انجام دهند و از حمل و نقل عمومی استفاده کنند تا در این یک ماه پایانی افزایش پیک مسافر در سطح شهر را به حداقل برسانیم.
پوروخشوری با بیان اینکه به دنبال این هستیم اتوبوس‌های بیشتری جانمایی کنیم گفت: خوشبختانه تمام تاکسی‌ها نیز فعال هستند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه امیدواریم با کمک هم در اسفندماه کمتر ترافیکی داشته باشیم افزود: دو دستگاه اتوبوس جدید نیز وارد ناوگان شد تا در مناطق کم‌برخوردار استفاده شود که در حال حاضر قیمت هر اتوبوس یک‌میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e