عصراترک/ یکی از کارآفرینان بجنوردی تعداد یکصد هزار دستکش یکبار مصرف برای توزیع در بین مردم خریداری کرده است.

امیرپور، یکی از کارآفرینان نمونه استانی در زمینه برگ مو و محصولات باغی و صادرکننده محصولات فراوری شده به خارج از کشور اظهار کرد: اگر در حال حاضر در زمینه شغلی ام جایگاهی دارم از برکت محصولات و مردم استان خراسان شمالی بوده است.
وی ادامه داد: در شرایط فعلی با وجود بیماری کرونا برخود واجب دانستم با ورود به این زمینه بخشی از دینی که به این مردم داشتم را در حد توانم ادا کنم.
امیرپور اضافه کرد: تعداد یکصدهزار دستکش یکبار مصرف و پد الکل در بجنورد خریداری شده که برند این دستکش و پد الکل مورد تایید مرکز بهداشت و غذا و دارو استان قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه این اقلام به صورت پک در اختیار مردم قرار داده می شود، گفت: در هر بسته پنج جفت دستکش یکبار مصرف و پد الکل گذاشته شده که بعد از اتمام بسته بندی طی امروز یا فردا در بین مردم، اداره ها، بانک ها، رانند های تاکسی و ... به صورت رایگان توزیع می شود.
امیرپور گفت: همچنین تقاضای خرید ماسک نیز داده شد که باتوجه به کمبود این محصول در بازار موفق به خرید آن نشدم که در خواست داده شد که در صورت فراهم شدن این محصول هزینه خرید آن را تقبل خواهم کرد.
وی افزود: از خیرین محترم تقاضا می‌شود در این عرصه وارد شوند و یاری گر باشند تا بتوانیم لوازم بهداشتی مورد نیاز مردم را به شرایط بهتری بین مردم توزیع کنیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45