مهر/ مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های واگیردار کرمان با اشاره به اینکه محموله اول ماسک و مواد بهداشتی درمانی به کرمان رسیده است، گفت: این اقلام در بیمارستان ها توزیع می شود.

مهدی شفیعی، مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های واگیردار کرمان در خصوص ارسال محموله ماسک و مواد بهداشتی و درمانی بیان کرد: وزارت بهداشت برای اینکه کمبودی در کشور در راستای تأمین نیازهای مرتبط با وسایل و لوازم پیشگیری بیماری کرونا وجود نداشته باشد درصدد مدیریت این موضوع است تا در این رابطه سو استفاده‌ای صورت نگیرد.
وی افزود: ماسک و مواد بهداشتی درمانی به صورت کم‌کم به استان‌ها ارسال می‌شود که مرحله اول آن به استان رسیده و در جهت مصارف بهداشتی، درمانی بین کارکنان بیمارستان‌ها که خط اول مراقبت از بیماران هستند توزیع شده است.
مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های واگیردار دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در حال حاضر کرمان جزو استان‌هایی است که نیاز به وسایل و لوازم پیشگیری از بیماری کرونا در آن احساس نمی‌شود ضمن اینکه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در استان‌ها بر اساس ضرورت این وسایل را در اختیار مردم عادی قرار خواهد داد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00