باشگاه خبرنگاران/ فرماندار بندرعباس گفت: در شرایط کنونی با توجه به شیوع بیماری کرونا، ضروری است تا بهره برداری از بازار جدید ماهی فروشان سرعت بگیرد.

عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس اظهار کرد: هرچند که بازار ماهی فروشان برای شهر بندرعباس یک نماد بندری است اما در شرایط کنونی که ویروس کرونا در حال شیوع است باید همگی تلاش کنیم تا زمینه رشد و تکثیر این ویروس به حداقل برسد و جلوی رشد آن گرفته شود.
وی افزود: مدیریت بازار ماهی جدید نیز باید بازار را در تمام زمینه ها به نحو مطلوب مدیریت کند و افراد را توجیه کند تا با پوشش بهداشتی مناسب فعالیت کنند و بازار نیز در پایان هر شیفت کاری با نظر مرکز بهداشت شهرستان ضد عفونی شود.
فرماندار بندرعباس با بیان اینکه زمینه انتقال بازار ماهی به محل جدید فراهم شده و اتحادیه خرده فروشان ماهی اعضای زیر مجموعه خود را آماده این جابجایی کنند، تصریح کرد: شیلات یکی از سوله‌های موجود در محوطه اسکله را در اختیار بنکداران قرار دهد و سرمایه گذار هم همکاری لازم را با شهرداری، شیلات و بنکداران داشته باشد .
وی اضافه کرد: نواقصات احتمالی بازار جدید را ظرف یک هفته رفع شده و حداکثر تا پایان سال جاری نسبت به اخذ مجوزات لازم از شهرداری اقدام شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121