تسنیم/ رئیس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در استان هرمزگان گفت: از هم وطنان گرامی می‌خواهیم با توجه به شرایط موجود سفرهای خود را مدیریت و استان هرمزگان را از برنامه سفر خود به منظور حفظ سلامت مردم استان حذف کنند.

سعید ناجی، رئیس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در استان هرمزگان اظهار کرد: درحال پیگیری برای افزایش ظرفیت تخت‌های بیمارستانی برای بیماران مبتلا به ویروس کرونا در استان هرمزگان هستیم و اقداماتی هم در این زمینه انجام شده است.
وی افزود: در حال رایزنی با سپاه پاسداران هستیم تا با همکاری این نهاد یک بیمارستان صحرائی برپا شود و ظرفیت درمانی استان در زمینه کنترل کرونا ویروس افزایش یابد.
رئیس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در استان هرمزگان گفت: منبع موثق اخبار و اطلاعیه‌ها و گزارشات در خصوص بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی است و مردم به این هشدارها توجه داشته باشند.
ناجی گفت: ستاد مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان تشکیل شده و مسئولان در حوزه‌های مختلف که در راس همه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان قرار دارد اقدامات لازم در خصوص کرونا را انجام خواهند داد.
وی تصریح کرد: به منظور کنترل بیماری کرونا در تمام محورهای مواصلاتی به استان چه ریلی، هوایی، دریایی و جاده‌ای اقدامات بهداشتی انجام می‌شود و از تمام امکانات در مبادی ورودی برای کنترل کرونا به استان استفاده خواهد شد.
رئیس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در استان هرمزگان افزود: در حال حاضر هر گونه تجمع و گردهمایی در استان هرمزگان ممنوع است چرا که معتقدیم این تجمعات موجب گسترش سرعت انتشار ویروس می‌شود و نیاز است مردم استان نیز در جهت مقابله با این ویروس با ما همکاری داشته باشند.
سعید ناجی در پایان با تاکید بر محدود شدن سفر به استان هرمزگان گفت: از هم‌وطنان خود می‌خواهیم سفرهای خود را مدیریت کنند و هرمزگان را برنامه سفر خود حذف کنند تا هم سلامت مردم استان و هم سلامت مسافران حفظ شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121