تسنیم/ مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام از ممنوع شدن عرضه مواد دخانی (قلیان) در رستوران‌های سنتی و قهوه‌خانه‌ها ایلام خبر داد.

عبدالمالک شنبه‌زاده‌، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام اظهار کرد: به جهت اقدامات پیشگیرانه از کرونا ویروس عرضه مواد‌دخانی‌(قلیان )در رستوران‌های سنتی و قهوه‌خانه ایلام تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام گفت: این تصمیم را در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا و به‌منظور رعایت بهداشت فردی بوده و لازم است همه رستوران‌های سنتی و قهوه‌خانه شهر نسبت به رعایت این موضوع اقدام کنند.
وی تعطیلی تورهای گردشگری و اعزام تورهای زیارتی را نیز کن لم یکن عنوان کرد و افزود: تا اعلام وضعیت سفید تورهای گردشکری به ایلام و همچنین اعزام تورهای زیارتی انجام نمی‌شود.
انجام اقدامات پیشگیرانه به گفته مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام در حالی در ایلام انجام می‌شود که هیچ موردی از بیماری کرونا در ایلام گزارش نشده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a