ایرنا/ مسؤول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ۱۴ مورد جدید مشکوک به بیماری کرونا در این استان شناسایی شده و نمونه آزمایش های این افراد به آزمایشگاه مربوطه در تهران ارسال شده است.

محبوب رستم زاد با بیان اینکه تا کنون مورد مثبت کرونا در این استان ثبت نشده است، اظهار کرد: ارسال نمونه های آزمایشگاهی بیماران مشکوک به کرونا جهت پیشگیری از انتشار آن در سطح استان است.
وی افزود: نتایج آزمایش ها پس از بررسی اطلاع رسانی می شود و بیماران مشکوک تا زمان اعلام نتایج تحت مراقبت هستند.
رستم زاد یادآور شد: پیش از این ۱۴ مورد مشکوک در ایلام شناسایی شد که نتیجه تمام آزمایش ها منفی و بیماران از بیمارستان مرخص شدند.
مسوول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام همچنین در خصوص ۲ فرد مشکوک به کرونا در شهرستان ملکشاهی گفت: هیچ موردی در این شهرستان شناسایی نشده و افراد مورد نظر تحت عمل جراحی آپاندیس قرار گرفته اند و مشکلی در این زمینه ندارند.
رستم زاد تاکید کرد: به مردم توصیه می شود در صورت امکان از رفتن به مکان های عمومی از جمله بانک ها، گلزار اموات، حضور در مراسم عروسی و فاتحه خودداری کنند و صاحبان عزاداری و عروسی برای رعایت بهداشت و جلوگیری از انتشار این بیماری مراسمات خود را در منزل برگزار کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a