ایرنا/ مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و کاهش مراجعات مردمی همه خدمات این شرکت در سطح استان غیر حضوری انجام می‌شود.

موسی احمدلو، مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اظهار کرد: به منظور کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کاهش تردد و مراجعه مشترکان به ادارات گاز در سطح شهرستان ها، همه خدمات این شرکت به صورت غیر حضوری و با تلفن انجام می شود.
وی تاکید کرد: مشترکان تحت پوشش شرکت گاز استان زنجان از مراجعه حضوری به این شرکت خودداری کنند چرا که زمینه و امکانات لازم برای ارتباط مشترکان با شرکت به صورت غیرحضوری پیش بینی شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: سامانه اینترنتی این شرکت http://nigc-zanjan.ir برای ثبت هرگونه انتقاد، پیشنهاد، دریافت و مشاهده قبض، پرداخت آنلاین، اعلام و ثبت رقم گاز مصرفی کنتور و دیگر موارد فعال است.
احمدلو یادآوری کرد: اپلیکیشن اندرویدی شرکت گاز استان زنجان قابل نصب بر روی گوشی های تلفن همراه است.
وی ادامه داد: مشترکان می توانند این نرم افزار را از نشانی بیان شده شرکت گاز دانلود کنند.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: علاوه بر موارد بیان شده شماره تماس های ۳۳۱۴۶۶۰۱ تا ۴۹ به صورت ۲۴ ساعت برای ارایه خدمات به مشترکان این رکن فعال شده است.
احمدلو خاطرنشان کرد: مشترکان شرکت گاز در همه مناطق شهری و روستایی نیز می توانند رای برقراری ارتباط تلفنی و دریافت خدمات به مراجعه به سایت شرکت گاز شماره اداره گاز شهرستان خود را دریافت کنند.
وی افزود: شماره تلفن ۱۹۴ امداد در همه شهرستان های استان زنجان به صورت ۲۴ ساعته جهت موارد اضطراری در دسترس مشترکان است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd