ایرنا/ با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم انجام اقدامات بازدارنده، از دیشب با ایجاد محدودیت ترافیکی، تردد وسایل نقلیه در ۲ خیابان اصلی مرکز شهر شیروان برای چند ساعت ممنوع شد.

امین رضا مرآتی، فرماندار فرماندار شیروان اظهار کرد: این طرح به منظور کاهش تردد و ایجاد فرصتی برای گندزدایی و ضدعفونی کردن معابر اصلی شهری، به مدت سه روز در محدوده خیابان های امام خمینی(ره) و امام رضا(ع)، در حدفاصل بوستان شهید فهمیده تا پل کشاورزان اجرا می شود که این مسیرها از ساعت ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه تا ۲۰:۳۰ دقیقه به مدت سه ساعت بسته خواهد شد.
وی با قدردانی از همکاری شهروندان شیروانی در همراهی با مدیران شهرستان، گفت: با توجه به محدودیت تردد وسایل نقلیه در این ساعات، از بار ترافیکی شهر کاسته شده و تجمع و حضور شهروندان در خیابان ها و مغازه ها برای خرید شب عید نیز بسیار کمتر خواهد شد.
مرآتی افزود: از سویی با اجرای این طرح ضریب خطر و آسیب گسترش ویروس کرونا در سطح شهر شیروان کاهش یافته و مردم بیشتر متوجه خواهند شد که با ماندن در منزل، ریشه و زنجیره ویروس کرونا را قطع خواهند کرد.
فرماندار شیروان گفت: بر اساس تصمیم گرفته شده از دیشب تا اطلاع بعدی خیابان ابن سینا (در تقاطع کوچه خانلق) تا انتهای خیابان جنت (اول فلسطین) از سمت غرب به شرق یک طرفه شده و خیابان های گلستان و حکیم نیز از سمت شرق به غرب یک طرفه خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45