باشگاه خبرنگاران/ سرپرست سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری سمنان گفت: برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا دستگاه‌های کارت‌خوان در اتوبوس‌های شهری سمنان نصب شده است.

مجید کاشی سرپرست سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری سمنان اظهار کرد: همه اتوبوس‌های خطوط شهری علاوه بر دارا بودن دستگاه کارت خوان بلیط الکترونیکی به دستگاه کارت خوان بانکی نیز مجهز شدند تا جلوی شیوع بیش از اندازه بیماری کرونا گرفته شود.
وی نصب دستگاه کارت‌خوان در اتوبوس‌های خطوط شهری را یکی از راه‌های کاهش تماس بین مسافران، راننده و اتوبوس دانست و بیان کرد: جلوگیری حداکثری از گسترش ویروس کرونا و برای حفظ سلامت شهروندان هدف این طرح است.
سرپرست سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری سمنان با اشاره به اینکه کارت‌خوان در اتوبوس‌های شهری نصب شد تا آن دسته از مسافرانی که کارت بلیط الکترونیکی ندارند هنگام پرداخت کرایه دچار مشکل نشوند، تاکید کرد: استفاده از دستگاه کارت‌خوان تعبیه‌شده در اتوبوس خیال مردم را از بابت تماس فیزیکی آسوده می‌سازد.
کاشی با بیان اینکه ۵۰ درصد ناوگان تاکسی شهری سمنان مجهز به دستگاه کارت‌خوان بانکی هستند، ابراز کرد: شهروندان برای پرداخت کرایه خود می‌توانند از دستگاه‌های موجود در تاکسی‌ها استفاده کنند همچنین از مسافران می‌خواهیم تا هنگام سفر‌های درون شهری خود با تاکسی از نشستن بیش از دو نفر در صندلی‌های عقب خودداری کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c