ایرنا/ معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام از ابلاغ بخشنامه دورکاری کارمندان دستگاه‌های اجرایی این استان در فروردین ماه سال ۹۹ خبر داد.

معروف بسطامی، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام اظهار داشت: در راستای اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا و پیرو بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور، این بخشنامه به دستگاه‌های اجرایی استان ابلاغ شده است.
وی افزود: بر اساس این بخشنامه مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان موضوع ماده(۵) قانون مدیریت خدمات کشور مکلفند به نحوی برنامه‌ریزی کنند که حداکثر تا ۵۰ درصد پرسنل را به صورت گردشی، روزانه، زوج و فرد یا هفتگی در قالب دورکاری، بکار بگیرند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام تاکید کرد: همچنین دوره زمانی اجرای این بخشنامه از تاریخ ابلاغ تا پایان فروردین ماه ۹۹ خواهد بود.
بسطامی گفت: مدیران موظفند بر اساس این بخشنامه، کارمندانی که زمینه بیماری خاص(ریوی، قلبی، سرطانی و ...) و بانوان همکار دارای فرزند زیر شش سال و سرپرستان خانوار و دارای فرزند معلول را برای اجرای دورکاری در اولویت قرار دهند.
وی از همه مدیران خواست: مسوؤلیت حسن انجام امورات را بر عهده بگیرند تا در روند اجرای خدمات اداری و خدمات رسانی دستگاه خللی وارد نشود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a