فارس/ فرمانده انتظامی ایوان ضمن تبریک پیشاپیش سال جدید گفت: چادر زدن و اتراق کردن در دامان طبیعت در ایام نوروز ممنوع است.

سرهنگ سعید عالی پور فرمانده انتظامی ایوان اظهار کرد: جهت حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، اتراق کردن و چادر زدن در دامان طبیعت در ایام نوروز ممنوع است و برابر قانون با افراد متخلف برخورد می‌شود.
وی افزود: این امر در اجرای مصوبه ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان به جهت حفظ سلامت آحاد جامعه بوده و انتظار همراهی مردم عزیز در این زمینه می‌رود.
فرمانده انتظامی ایوان خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده هر گونه برپایی چادر و اتراق در این ایام در طبیعت، چادرها جمع آوری و با اتراق کنندگان به دلیل عدم رعایت بهداشت و تهدید سلامت عمومی و عدم توجه به قوانین، ضمن ثبت مشخصات خاطیان برابر مقررات با آن‌ها برخورد می‌شود.
سرهنگ عالی پور در پایان ضمن آرزوی سالی سرشار از موفقیت و سلامتی برای مردم عزیز شهرستان از آن‌ها خواست: با همکاری و همراهی خود همچون پنجشنبه و جمعه آخر سال و چهارشنبه سوری، در ایام پیش رو نیز با پلیس و نهادها و سازمان‌های مرتبط و ایثارگران عرصه سلامت همراهی کنند و با کمک همدیگر سلامتی را به جامعه بازگردانیم و با در خانه ماندن سلامتی ر‌‌‌ا به عنوان عیدی به خویشان، دوستان و همشهریانمان هدیه دهیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a