باشگاه خبرنگاران/ مدیر روابط عمومی اوقاف و امور خیریه زنجان گفت: به منظور کاهش شیوع ویروس کرونا، برگزاری آیین تحویل سال نو و هرگونه مراسم در بقاع متبرکه و حرم‌های مطهر امام‌زادگان استان زنجان ممنوع شد.

بهزاد شکوری، مدیر روابط عمومی اوقاف و امور خیریه زنجان با اعلام این خبر گفت: بر این اساس از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه بخشنامه‌ای مبنی بر ممنوعیت برگزاری آیین تحویل سال نو و هرگونه مراسم تجمعی به دفاتر بقاع متبرکه و امام‌زادگان سراسر کشور صادر و اعلام شده است لذا اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان هم تحویل سال و برنامه‌های که سال‌های قبل جهت استقبال از مسافران برگزار می کرد را لغو کرد.
او ادامه داد: برگزاری آیین تحویل سال نو که همه ساله با حضور پرشور مردم در اینگونه اماکن برگزار می‌شد، امسال از طریق صدا و سیما مرکز زنجان و شبکه‌های فضای مجازی و کانال‌های این سازمان بصورت زنده و نایب زیاره در زمان تحویل سال از امامزاده سید ابراهیم ع زنجان برگزار خواهد شد.
شکوری تصریح کرد: در این ایام مردم می‌توانند برنامه‌های ویژه تحویل سال نو و سخنرانی را از طریق سازمان اوقاف و سایت‌های امام زادگان مشاهده کنند.
مدیر روابط عمومی اوقاف و امورخیریه زنجان با بیان اینکه از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون طی چندین نوبت فضای بقاع متبرکه و حرم مطهر امامزادگان ضدعفونی و استریل شده و این روند همچنان ادامه خواهد داشت، گفت: در این میان اجرای طرح ارائه خدمات اجتماعی با نام طرح افق با قدرت و قوت به انجام خواهد رسید.
شکوری در راستای حمایت از برخی سرپرستان خانواده‌های بی بضاعت که به ویروس کرونا مبتلا و بیمار شده اند، به منظور حمایت هرچه بیشتر از اینگونه خانواده‌ها با توجه به هماهنگی به انجام رسیده از طریق هیات امنای مساجد شاخص استان زنجان و از سوی بقاع متبرکه بسته‌های حمایتی از جمله مایحتاج عمومی در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd