فارس/ سخنگوی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه گفت: در بازه زمانی فعلی و ایام نوروز هیچگونه مسافری را پذیرش نخواهیم کرد، کلیه امکانات اقامتی دستگاه‌های دولتی تعطیل شده است.

مسعود بهرام‌نژاد سخنگوی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه اظهار داشت: تمامی مدیران در ایام تعطیل در محل کار حضور خواهند داشت و دستگاه های اجرایی نیز به عنوان پشتیبان کادر بهداشتی درمانی استان از همه ظرفیت ها استفاده می‌کنند.
وی افزود: از مردم شریف و فهیم استان تقاضا داریم ضمن رعایت توصیه‌های بهداشتی، در انجام اقدامات پیشگیرانه نیز مشارکت جدی و مؤثری داشته باشند تا با همراهی زنجیره انتقال کرونا را قطع کنیم.
سخنگوی ستاد استانی مدیریت کرونا از انجام طرح جدید در مبادی ورودی شهرها خبر داد و خاطرنشان کرد: این طرح به صورت مستمر و مداوم نظارت و بازبینی شود و کادر درمانی ارتش و هلال احمر نیز ضمن انجام تست‌های غربالگری، محدودیت‌های جدید را برای تردد مسافرین اعمال خواهند کرد.
بهرام نژاد تصریح کرد: از امروز برای مسافرین قبل از رسیدن به پلیس راه‌ها نیز محدودیت ایجاد می شود و ورودی های شهر به نقاط مرزی با استان‌های همجوار خواهد رفت و طرح زوج و فرد تردد خودروها نیز در کلیه شهرهای استان انجام می شود.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه ادامه داد: با اینکه مردم کرمانشاه همیشه مهمان نوازی را به عنوان یک صفت و خصلت در وجود خودشان دارند؛ اما در بازه زمانی فعلی و ایام نوروز هیچگونه مسافری را پذیرش نخواهیم کرد، کلیه امکانات اقامتی دستگاه‌های دولتی تعطیل شده است.
وی گفت: کمیته نظارت بر اجرای مصوبات و عملکرد دستگاه‌های اجرایی فعالیت کلیه نهادها را برای خدمتگزاری به مردم و حفظ سلامت عمومی ارزیابی خواهد کرد.
بهرام نژاد به تلاش های پزشکان و پرستاران در مقابله با این بیماری اشاره کرد و گفت: در نوروز همه مردم در کنار زحمتکشان بی ادعا، ایثارگران پرتلاش و جهادگران حوزه بهداشت و درمان خواهند بود و با امید به شکست کرونا در لحظه سال تحویل همه همدل همراه خواهیم شد. و از خانواده های کادر بهداشت و درمان استان به لحاظ پشتیبانی از عزیزان خود برای خدمت به بیماران و سایر مردم صمیمانه سپاسگزارم.
وی در خاتمه بیان کرد: عبور از بحران کرونا فقط با مشارکت مردم امکان پذیر است؛ بر همین اساس نقشه راه کنترل و مبارزه با کرونا و وظایف همه دستگاه های اجرایی مشخص شده؛ اما ضمانت اجرای همه طرح ها مشارکت مردم است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246