ایرنا/ رییس مرکز بهداشت جیرفت از پلمب ۳۱ واحد صنفی این شهرستان در راستای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا خبر داد.

فرزانه برخوری، رییس مرکز بهداشت جیرفت اظهار کرد: بازرسان بهداشت محیط با هماهنگی نیروی انتظامی و دستگاه قضایی ۱۶ آرایشگاه زنانه، سه لوازم آرایشی، ۶ قنادی، چهار نانوایی و دو آجیل فروشی را پلمب کردند.
وی تصریح کرد: متاسفانه برخی از آریشگاه‌های سطح شهر جیرفت بدون توجه به مصوبه ستاد مبارزه با کرونا اقدام به فعالیت غیرمجاز کردند از این رو ۱۶ آرایشگاه زنانه و سه لوازم آرایشی توسط دو تیم از بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت اعمال قانون شدند.
وی ضمن هشدار به متصدیان آرایشگاه‌های زنانه و مردانه در شهرستان جیرفت، اظهار کرد: چنانچه آرایشگاه‌های سطح شهر و حوزه‌های اطراف بدون کسب اجازه از مراجع قانونی اقدام به فعالیت کنند مرکز بهداشت اقدام به پلمب واحد صنفی آن‌ها خواهد کرد.
رییس مرکز بهداشت جیرفت به بازدید از نانوایی‌های سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا به همه نانوایی‌ها هشدارهای لازم داده و مقرر شد تحویل‌دهنده نان و تحویل‌گیرنده پول جدا باشند که متاسفانه تعداد چهار نانوایی‌ از این دستور بهداشتی سرپیچی کرده که اعمال قانون شدند.
وی با بیان اینکه سلامت مردم به ویژه در زمینه پخت نان خط قرمز ماست، افزود: در اسفند ماه سال گذشته تعداد ۱۵ نانوایی به دلیل رعایت نکردن موارد بهداشتی به مدت یک تا سه روز پلمب شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00