ایرنا/ معاون فرماندار گرمسار گفت: نقاهتگاه به منظور گذراندن دوران نقاهت بیماران مبتلا به ویروس کرونا در این شهرستان تجهیز و آماده آغاز به‌کار شده است.

علی همتی، معاون فرماندار گرمسار اظهار کرد: در حال حاضر نیازی برای آغاز به کار نقاهتگاه پذیرش بیماران مبتلا به کرونا وجود ندارد چرا که بیمارستان معتمدی ظرفیت کافی برای حضور بیماران تا بهبودی کامل را دارد.
وی با اشاره به اینکه نقاهتگاه‌ در محل‌ ایجاد شده قابلیت ظرفیت افزایش تخت دارد، بیان کرد: در صورت لزوم و با توجه به شرایط این نقاهتگاه که تمام تجهیزات یک مکان اقامتی را دارد به صورت رایگان در اختیار بیماران مبتلا به ویروس کرونا قرار می‌گیرد.
معاون فرماندار گرمسار از مردم این شهرستان خواست برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا علاوه بر انجام مراقبت‌های بهداشتی از تردد غیر ضروری در شهر و اماکن عمومی خودداری کنند.
رجایی تصریح کرد: شهروندان از دوستان، همسایگان، فامیل و بستگان خود بخواهند که مسوولانه تر نکات بهداشتی و دستورالعمل های اعلامی مسوولان را رعایت کنند.
وی بر لزوم جدی گرفتن شیوع ویروس کرونا از سوی شهروندان تاکید و خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع این بیماری، اثربخش ترین راهکار مبارزه با این بیماری ماندن در خانه است.
معاون فرماندار گرمسار یادآور شد: شهروندان در روزهای عید نوروز از دید و بازدیدها با اقوام و آشنایان صرف نظر کنند و یقین بدانند که این توصیه ها برای حفظ سلامت خودشان است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c