مهر/ کارشناس مسئول پیش بینی هواشناسی اصفهان گفت: بارش های رگباری همراه با رعد و برق، تگرگ و بارش برف و احتمال کولاک برف به ویژه در مناطق غربی، ارتفاعات شمالی و شرقی اصفهان پیش بینی می شود.

حجت الله علی عسگریان، کارشناس مسئول پیش بینی هواشناسی اصفهان اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر استقرار جوی نسبتاً پایدار طی امروز و ورود سامانه ناپایدار از اواخر امروز بر روی استان اصفهان است.
وی افزود: بر این اساس در اکثر مناطق استان وضعیت جوی به‌صورت صاف تا قسمتی ابری در بعداز ظهر گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید پیش بینی می شود.
کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان بیان کرد: از فردا با نفوذ سامانه ناپایدار از مناطق غربی در اکثر مناطق شاهد افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تاشدید، در مناطق غربی بارش برف و باران گاهی همراه با رعد و برق وتگرگخواهیم بود.
وی ادامه داد: از اواخر شنبه و طی روز یکشنبه تا اواسط دوشنبه در اکثر مناطق استان وزش باد نسبتاً شدید تا شدید بارش های رگباری همراه با رعد و برق و احتمال تگرگ و در مناطق غربی و ارتفاعات شمالی و شرقی بارش برف و احتمال کولاک برف پیش بینی می شود.
علی عسگریان تاکید کرد: بر این اساس جاری شدن روان آب، آب‌گرفتگی معابر، اختلال در تردد شهری و جاده ای به ویژه در شمال و شمال شرق استان اصفهان طی روز یکشنبه و دوشنبه دور از انتظار نیست.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18