ایرنا/ رییس پلیس راه اصفهان گفت: تردد در جاده‌های اصلی و محورهای این استان در نخستین روز عید نوروز در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۷۳ درصد کاهش یافته است.

حسین پورقیصریی، رییس پلیس راه اصفهان با بیان اینکه این آمارها بر اساس بررسی دستگاه‌های تردد شمار جاده‌های استان بدست آمد، اظهار کرد: این حجم از کاهش میزان تردد در جاده‌ها نشان می‌دهد مردم این استان کمر همت را برای شکست ویروس جدید کرونا بسته و برای پیشگیری از شیوع آن سفرهای نوروزی خود را لغو کرده‌اند.
وی با بیان اینکه برای مهار کرونا لازم است ترددها صد در صد کاهش یابد از هموطنان خواست با هدف پیشگیری از شیوع ویروس این بیماری از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.
رییس پلیس راه اصفهان با بیان اینکه کاهش ترددها و خلوتی محورهای استان احتمال افزایش سرعت و تصادفات را به دنبال دارد، به رانندگان تاکید کرد برای پیشگیری از تصادف و حوادث ناگوار رانندگی از شتاب و انجام حرکات خطرساز خودداری کنند.
وی یادآور شد: افراد از گفت‌ و گو با تلفن همراه در هنگام رانندگی خودداری کنند و ضمن رعایت فاصله طولی با خودرو مقابل، با سرعت مطمئنه حرکت کرده و در صورت احساس خستگی، در نخستین توقفگاه به استراحت بپردازند.
پورقیصری با اشاره به اینکه مسیرهای ارتباطی اصفهان در اولین روز سال نسبت به سال‌های گذشته کم تردد و خلوت بود، خاطرنشان کرد: ترافیک کم در جاده‌های استان اصفهان، نشان از توجه مردم به توصیه‌ها و هشدارهای مسئولان و کاهش مسافرت‌ها دارد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18