باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: تا روز اول فروردین ماه ۹۹ نتیجه آزمایش ۲۸۰ نمونه مثبت گزارش شده است، که تعداد ۱۹۵ نفر از آنان بهبودی یافته اند.

رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در درباره آخرین آمار کرونا ویروس در شاهرود و میامی، گفت: تاکنون نتیجه آزمایش ۲۸۰ نمونه مثبت گزارش‌ شده که تعداد ۱۹۵ نفر از آنان بهبود یافته‌اند.
وی افزود: از ابتدای اسفندماه ۹۸ تا امروز یکم فروردین‌ماه ۹۹ مجموعاً ۱۱۲۲ نفر با علائم عفونت‌های حاد تنفسی و مشکوک به کرونا، مراجعه سرپایی به اورژانس بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود داشته‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه از ابتدای اسفندماه تاکنون ۶۴۸ نفر به دلیل مشکلات تنفسی در شاهرود بستری شده‌اند، افزود: طی این مدت اکثراً بهبود یافته و اکنون هم ۱۲۱ نفر بستری هستند.
چمن بر مراقبت از گروه‌های آسیب پذیر خصوصاً سالمندان و کسانی که بیماری‌های مزمن زمینه‌ای دارند تاکید کرد و گفت: باید توجه داشت که بیماری کرونا برای افراد مسن می‌تواند خطرناک باشد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c