ایرنا/ رییس اتاق اصناف ایلام گفت: تمام واحدهای صنفی این استان به جز صنوف تامین کننده اقلام ضروری تا اطلاع بعدی و اعلام مجدد ستاد کرونا تعطیل اعلام شد.

یونس حواسیان، رییس اتاق اصناف ایلام اظهار کرد: به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و در راستای هماهنگی و همراهی با مرکز بهداشت و سلامت و با هماهنگی مسئولان استانی تمامی واحدهای صنفی به استثناء مشاغل زیر از امروز اول فروردین ماه تا اطلاع بعدی تعطیل است.
وی خواستار همکاری و همراهی کامل اصناف استان تا قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا شد و افزود: در این راستا صنوف میوه فروشان، نانوایان، سوپرمارکت داران، خوار و بارفروشان، قصابان و مرغ فروشان به فعالیت خود ادامه خواهند داد.
رئیس اتاق اصناف ایلام تاکید کرد: همچنین صنوف مکانیکان، تعویض روغنی‌ها، لاستیک فروشان و قطعه فروشان نیز به صورت شیفتی و با اعلام اسامی شیفت ها به ستاد کرونا (۳۰ درصد واحدها) به فعالیت خود ادامه می‌دهند.
حواسیان اضافه کرد: بازگشایی این واحدها منوط به رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a